Tüm HABERLER
 • Polinas firması ziyaret edildi.

  21.09.2017 tarihinde Polinas Plastik A.Ş. ARGE Şefi Övül KAYAALP İLGÜN, AR-GE Şefi Ümit SANCAR, AR-GE Uzmanı Serdar YEREBAKAN ile bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantıda Doç. Dr. Kutlay SEVER, Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA tarafından laboratuvarlarımızda verilen hizmetler tanıtılmıştır. Firmanın laboratuvar hizmetleri istekleri ve karşılaştıkları problemlere yönelik çözümlerin üretilmesi konuları müzakere edilmiştir.

 • Hugo Boss firması TTO ile ziyaret edildi.

  17.10.2017 tarihinde Ege Serbest Bölge’de bulunan Hugo Boss tekstil firması Doç. Dr. Kutlay SEVER, Uzmanlarımız Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA ve TTO Ofisi Uzmanı Ayşegül NALBANTOĞLU tarafından ziyaret edilmiştir. Teksil Mühendisi Şule SOYKAN ve Kalite Uzmanları ile yapılan görüşmede laboratuvarlarımızdaki test ve analiz hizmetleri tanıtılmış, üniversitemizin üniversite-sanayi proje işbirliği çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir.

 • Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Şanlı İlaç ile görüşüldü.

  12.10.2017 tarihinde Şanlı İlaç A.Ş.’ye ziyaret gerçekleştirilmiştir. Genel Müdür Gürcan ERALP ve Teknik Grup Müdürü Dr. Levent ALPARSLAN’la yapılan toplantıda laboratuvarlarımızda verilen hizmetler,  Koordinatörümüz Doç. Dr. Kutlay SEVER, Uzmanlarımız Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA tarafından tanıtılmıştır. Firmanın analiz ihtiyaçları ve karşılaştıkları üretim problemlerine yönelik çözümlerin üretilmesi konularında ortak çözümler görüşülmüştür.

 • BOSH firmasına ziyaret

  21.09.2017 tarihinde BOSCH klima fabrikasında başta Tedarik Kalite Müdürü Onur ENGİN, Doç. Dr. Kutlay SEVER, Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA tarafından ziyaret edilmiştir. Fabrikadaki üretim merkezi ve kalite kontrol laboratuvarları hakkında bilgi edinilmiş, Merkezi Araştırma Laboratuvarlarımızdan alabilecekleri hizmetler kendilerine tanıtılmış ve karşılaşılan üretim problemlerine yönelik çözüm önerileri birlikte değerlendirilmiştir.

 • Özkan Demir Çelik'e ziyaret yapıldı.

  Merkezi Araştırma Laboratuvarları Koordinatörümüz Doç. Dr. Kutlay SEVER ve uzmanlarımız Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA 18 Ağustos 2017 tarihinde Aliağa’da bulunan Özkan Demir Çelik San. A.Ş. AR-GE Merkezi’ni ziyaret etmiştir. Firmaya laboratuvarlarımızda verilen test ve analiz hizmetleri tanıtılmıştır. Firmanın ürünleri hakkında detaylı bilgi alınmış ve karşılaştıkları üretim problemlerine yönelik laboratuvarlarımızda verilebilecek hizmetler hakkında bilgi verilmiştir.

 • Ege Serbest Bölge'de bulunan Cevher Jant A.Ş. TTO ile birlikte ziyaret edildi.

  17.10.2017 tarihinde Ege Serbest Bölge’de bulunan Cevher Jant Sanayi firması Doç. Dr. Kutlay SEVER, Uzmanlarımız Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA ve TTO Ofisi Uzmanı Ayşegül NALBANTOĞLU tarafından ziyaret edilmiştir. AR-GE Mühendisleri ile yapılan görüşmede laboratuvarlarımızdaki test ve analiz hizmetleri tanıtılmış, üniversitemizin üniversite-sanayi proje işbirliği çalışmaları hakkında bilgi verilmiştir.

 • Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Erenli Kauçuk ziyaret edildi.

  22.08.2017 tarihinde merkezi Kemalpaşa Organize Sanayi bölgesinde bulunan Erenli Kauçuk - Erenli Rubber A.Ş.’ne Doç. Dr. Kutlay SEVER, Dr. Tuğbanur ÖZEN BALABAN ve Nusret KAYA tarafından laboratuvarlarımızda verilen test ve analiz hizmetleri tanıtılmıştır. Firmanın ürünlerinde kalite kontrolüne yönelik laboratuvarlarımızda verilebilecek hizmetler hakkında bilgiler verilmiş, karşılıklı fikir alışverişi yapılmıştır.


Toplam 7
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
Başa Dön